beko servisi beko servisi iletisim beko servisi

Bostancı Beko Servisi

Bostancı semt geneline Beko servis hizmetleri sunan firmamızda beyaz eşya, kombi ve klima tamiri yapılmakta. Tüm bu cihazların onarımı için 0216 388 83 88 numaralı telefondan dilediğiniz zaman Bostancı şubemize ulaşabilirsiniz.

Bostancı Beko Klima Servis, Bakım ve Montaj
Tüm Beko marka klima modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın sorunu ne olursa olsun Bostancı şubemizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Beko klimalarınızın tüm sorunlarını yerinde gideriyoruz.

Yıllık bakım oldukça önemlidir. Yıllık bakımlarınızı düzenli olarak uzman kişilere yaptırmalısınız. Bakım demek toz almak demek değildir. Cihazın parçaları da kontrol edilerek size ileride sorun çıkartacak parçaların önüne geçmektir. Cihazın daha performanslı ve daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

Beko klimaların montajlarını ve de-montajlarını yapıyoruz. İkinci el split klimalarınızn montajı için Bostancı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm klimaların montaj işlerini yapıyoruz. Klima yer değişim işlemleri için randevu almanız yararınıza olacaktır.

Bostancı Beko Beyaz Eşya Servisi
Beko marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Tüm arızalar için 1 yıl garantili ve yerinde çözüm üretiyoruz. Beyaz eşyalarınızın teknik sorunlarını aynı gün içinde gidermek ve en kısa sürede tekrar kullanmaya başlamak için Bostancı Beko Servis şubemize telefon numaralarından veya Whatsapp hattı üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Neden İstanbul Beko Servisi

  • 7/24 ulaşma imkanı - 0216 388 83 88
  • İstanbul Anadolu yakasında Hızlı servis imkanı
  • Garantili onarım/bakım imkanı
  • Haftanın 7 günü çalışarak geciktirmeden teslim..