beko servisi beko servisi iletisim beko servisi

Erenköy Beko Servisi

Beko kullanıcılarına teknik servis hizmeti veren firmamız Erenköy şubesi ile semt geneline teknik destek sunuyor. Beko beyaz eşya, kombi ve klimalara destek sunan firmamızda tüm onarımlar 1 yıl garanilidir. Garanti süresi geçmiş cihazlarınızın tamiri için Erenköy civarı ve Kadıköy geneline tamir hizmeti sunan firmamızdan dilediğiniz bir zaman için servis hizmeti talep edebilirsiniz. Pazar günleri ve özel günleri için nöbetçi servis bulunduruyoruz. Hafta sonu için servis hizmeti almak isteyen Beko kullanıcıları bize ulaşarak servis hizmeti alabilirler. Beko cihazınızın sorunu ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Erenköy Beko Buzdolabı Servisi, tüm Beko buzdolabı modelleri için hizmet sunuyor. Sorunu ne olursa olsun Erenköy şubemizi arayarak destek alabilirsiniz. Yaz aylarında arıza verme oranları artan Beko buzdolabı modellerini aynı gün ve yerinde tamir ediyoruz. Eğer Beko buzdolabınızın derin dondurucu kısmı buz tutuyor, alt bölmesi soğutmuyor ise bizi aradıktan sonra servis gelene kadar fişini çekmeniz yararınıza olacaktır. Buzlar eridikten sonra arızayı daha net görüp müdahale ederiz.

Erenköy Beko Çamaşır, Bulaşık ve Kurutma Makinesi Servisi, tüm bu cihazların onarımını yerinde yapıyoruz. Kurutma makinelerini bakım için atölyeye almamız gerekebilir. Bu durumda size bilgisi verilir ve en fazla 2 gün atölyede kalır. Cihazınız tüm bakımları yapıldıktan sonra size çalışır vaziyette teslim edilir.

Erenköy Beko Kombi Servisi, eski yeni tüm Beko kombiler için bakım, onarım hizmeti sunuyor. Beko kombinizin arızası ne olursa olsun Erenköy şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Isıtmayan, ses yapan, su akıtan tüm Beko kombileri yerinde tamir ediyoruz.

Erenköy Beko Klima Servisi, klima servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyor. İkinci el klimalarınızın ekonomik fiyatlara montajı için bizi şimdi arayın. Yılda en az bir kere yapılması gereken Beko klima bakımları için şubemizi arayabilirsiniz. Montaj işlemleri için önceden randevu almanız gerekmektedir. Acil durumlar için telefonla bilgi alabilirsiniz.

Erenköy Beko Servisi
Erenköy Beko Beyaz Eşya Servisi
Erenköy Beko Kombi Servisi
Erenköy Beko Klima servisi

Neden İstanbul Beko Servisi

  • 7/24 ulaşma imkanı - 0216 388 83 88
  • İstanbul Anadolu yakasında Hızlı servis imkanı
  • Garantili onarım/bakım imkanı
  • Haftanın 7 günü çalışarak geciktirmeden teslim..