İçerenköy Beko Servisi

Yurtdışında satılan ilk Türk beyaz eşya markası olan Beko Türkiye’nin hemen hemen herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir markasıdır. Teknolojik olan her ürün her cihaz gibi Beko üretimi eşyalarda da bozulmalar, arızalar meydana gelmektedir. Bozulan eşyaların kontrollerini ve tamirlerini yapan yerlere teknik servis adı verilmektedir. Teknik servisler, cihazlarınızın düzenli, rutin kontrollerini yapar, varsa bir problem o problem için çözüm üretir. Cihaz bozulmadan cihazın arızası çözülür ve zaman kaybı önlenir. Beko’nun Türkiye üzerinde binlerce özel servisi bulunmaktadır. Tüm özel servisleri birbirinden iyi hizmetler vermekte ve işlerini hep özenle yapmışlardır. İçerenköy Beko Servisi bu özel servislerden bir tanesidir. Özel servis olarak burası her zaman müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak ele almıştır. 

İçerenköy Beko Servisi Ne Amaçlıyor?

Bozulan, arızalanan, parçalı kırılan veyahut kaybolan eşyalarınız için İçerenköy Beko Servisi her daim hizmetinizde. İçerenköy Beko Servisi’nin en önemli ve ilk hedeflediği şey müşterilerden %100 memnuniyet alabilmek ve olumlu yorumlar duyabilmektir. Cihazların, eşyaların ne zaman bozulacakları hiç belli olmaz. Gece gündüz her an bir problem oluşabilmektedir. Oluşan problem belki çok önemli değildir herhangi bir zamanda yapılabilir bazen ise çok acil olmaktadır. Bu sebeple, her zaman bize ihtiyacınız olabilir diye 7/24 onarım, bakım hizmeti verilmektedir. İlgilenecek kişi eşyanın olduğu yere gelir ve cihazda kontroller yapar, arızayı bulur ve gereken işlemleri yaparak problemi çözer. Tamiri yapılan cihazlarınız için de güvenilirliği sağlamak ve kendimizden eminliğimizi kanıtlamak için 1 yıllık garanti hakkı tanınmaktadır. Cihazı ilk tamir eden biz isek eğer bu 1 yıllık garanti hakkını kullanabilirsiniz.

İçerenköy Beko Servisi Ne Tür Eşyalarla İlgileniyor?

Evlerimizin olmazsa olmazı, evlerimizi ev yapan ve kullanımları olarak hayatımızı çok büyük oranda değiştiren ve kolaylaştıran eşyalar…. İçerenköy Beko Servisi bozulan eşyalarınızın kahramanı gibi yetişiyor. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kombi, kurutma makinesi gibi eşyalarınızla hem 7/24 hizmet, hem yerinde onarım hem de yapılan düzenlemeler sonrası 1 yıl garanti hakkı ve özellikleri ile alanında kendini zirveye adım adım taşıyan bir teknik servistir. 

Beko her zaman doğru ürünleri ve kullanılışı çok rahat olan modern ürünler üretmiştir ve üretmek için çabalamaktadır. Bazen eşyalarda bakım, onarım gerekebilmektedir. Herhangi bir ihtiyaç halinde saat kaç olursa olsun 7/24 hizmet veren teknik servisler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra eşya taşıma, ağırlık kaldırma gibi şeylerle uğraşmayıp yerinde onarım hizmeti de verilmektedir. Böylece eşyalarınıza ne yapılıyorsa gözünüzün önünde yapılmış oluyor ve güven eksikliği yaşamamış olacaksınız. Kaliteli hizmeti üst seviyelerde alabilmeniz için İçerenköy Beko Servisi istenilen her an ulaşabileceğiniz bir telefon numarasında.

Bazen eşyalar, özellikle beyaz eşyalar yenilenme, kontrol isteyebilmektedir. Yenileme ve bakım işlemlerini markanızın teknik servisleri gerçekleştirmektedir. Servislerin güvenilirliği sağlam ve kaliteli olmalıdır ki insanlar güvenip eşyalarını teslim edebilsinler. Daha güvenilir, daha kaliteli ve insanları daha mutlu edecek hizmetler verebilmek için çalışmalar yapılmakta, insanlarla özel anketler yapılıp görüşülmektedir. Güven, kalite ve hızlı hizmet ile İçerenköy Beko servisi hep göz önünde ve hep listelerin başında. 

Yorum yapın

Call Now ButtonBeko Servisi Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz