Kayışdağı Beko Servisi

Beko kullanıcıları için beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunan firmamız Kayışdağı şubesi ile Ataşehir geneline destek sunuyor. Arızalı veya bakıma ihtiyaç duyan Beko cihazlarınız için aynı gün içinde geliyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz tüm arızalara yerinde ve pratik çözümler üretiyor. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazınız yerinde tamir edilir. Arızalı Beko cihazlarınız için teknik servis talebinde bulunurken model ve arıza belirtmeniz yararınıza olacaktır. Gelen ekibimiz en kısa sürede yaşadığınız soruna çözüm üretecek ve arızalı cihazınızı tekrar kullanmanızı sağlayacaktır.

Soğuk kış günlerinde aralıksız olarak çalıştırdığınız Beko kombilerin arızalanması durumunda Kayışdağı şubemizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Beko kombiler için periyodik bakım hizmetleri de sunuyoruz. Isıtmayan, sıcak su vermeyen, su akıtan veya ses yapan Beko kombiniz için yapmanız gereken servisimizi arayarak ekip çağırmak. Gelen kombi teknisyenleri arızayı yerinde giderecektir.

Beko klima kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız arıza onarımının yanı sıra klima bakım ve klima montaj hizmetleri de sunuyor. Beko klimanız için yapılması gereken tüm işlemleri Kayışdağı şubemizden talep edebilirsiniz. Klima tamirinde uzman teknisyenlerimiz işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Bu sayede arızası ne olursa olsun Beko klimanızı acil bir şekilde ve yerinde tamir ediyoruz.

Arızalı Beko elektrik süpürgenizi yerinden alıp onarımını yaptıktan sonra tekrar teslim ediyoruz. Profesyonel bir Beko elektrik süpürgesi onarımı için bizi arayarak destek alabilirsiniz. Beko elektrik süpürgeniz çekmiyor, koku yapıyor veya kablosunu toplamıyor ise Kayışdağı Beko servisi şubemizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonBeko Servisi Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz