Kozyatağı Beko Servisi

Beko kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan Kozyatağı Beko Servisi, profesyonel kadrosu ile aynı gün içinde servis desteği sunuyor. Sektörün en eski ve köklü servis firmalarından biri olan Kozyatağı şubemiz uzman teknikerleri ve donanımlı Beko servis araçları ile tüm modellerin onarımlarını yerinde yapıyor. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlarınız 1 sene garantilidir. Ayrıca değişen parçaların da kendisine ait 1 yıl direkt değişim garantisi vardır. Garantili bir Beko servis hizmeti almak istiyorsanız Kozyatağı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Bizlere dilerseniz sabit hattımızdan dilerseniz de Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kozyatağı Beko çamaşır makinesi servisi, tüm Beko çamaşır makinesi arızalarını aynı gün içinde gideriyoruz. Profesyonel bir Beko çamaşır makinesi onarımı istiyorsanız Kozyatağı şubemizi hemen şimdi arayın. Beko çamaşır makineniz çalışmıyor mu? İlk olarak elektrik aksamını kendiniz kontrol etmelisiniz. Çok sıklıkla başımıza gelen piriz yanma olaylarında hiç servise ihtiyaç duymadan çözüm bulabilirsiniz. Eğer elektrik aksamında herhangi bir problem yok ise servisimizi arayarak model vererek aynı gün servis alabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz modele uygun ve olası parçalar ile gelerek arıza onarımını yerinde yapacaktır. Beko çamaşır makinelerinde kazan hariç tüm işlemler yerinde yapılır. Kazan arızalarında yüksek bir tezgahta cihazın işlem görmesi gerektiği için atölyeye alınır. Atölye ortamında tamir edilen cihazınız onarımı bittikten sonra tüm bakımları ve temizliği yapılır ve size teslim edilir.

Beko’nun ev hanımları için tasarladığı en son teknoloji bulaşık makinelerinde ki teknik arızaları aynı gün içinde yerinde tamir ediyoruz. En son teknoloji Beko bulaşık makinelerinde yarım yük ve kısa programlar bulunmaktadır. Cihazınızın program sayısı fazla ise elektrik kartında sorun çıkması muhtemeldir. Beko bulaşık makinelerinde en sık gördüğümüz arıza temiz yıkamama arızasıdır. Özellikle 2. yılından sonra çoğu bulaşık makineleri bulaşıklarda iz bırakır. Bundan kurtulmak için servisimizi arayarak detaylı bir kontrol yaptırabilirsiniz. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olarak tüm Beko bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Su akıtma arızaları için servisimizi arayarak temiz veya pis su hortumlarının değişimini talep edebilirsiniz. Tüm bağlantı aparatları aracımızda mevcuttur.

Beko buzdolabı arızaları için acil ve 1 yıl garantili tamir hizmeti sunan Kozyatağı Beko buzdolabı servisi arızaları yerinde gideriyor. Beko buzdolabınızın soğutmama arızası için en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz sizlere aynı gün içinde gelerek sorunu yerinde gideriyor. Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar:

  • Su akıtması
  • Kapak kapanmaması
  • Kapaklarda karlanma yapması
  • Üst taraftan ses gelmesi
  • Duvarlarda terleme yapması
  • Alt bölmenin soğutmaması

Bu arızaların tümü için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Beko buzdolabınızın arızası ne olursa olsun kesinlikle taşımıyor yerinde tamir ediyoruz. Beko buzdolabınızın teknik arızası için servis talebinde bulunduktan sonra cihazı boşaltmanız gerekmektedir.

Servisimiz Beko kombi kullanıcıları için kombi servis ve kombi yıllık bakım hizmetleri sunuyor. Ayrıca petek temizliği hizmeti de vermekteyiz. Beko kombinizin tüm arızaları için servisimizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Kombi onarımında uzman kadromuz sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Profesyonel ve titiz bir hizmet için bizi şimdi arayın. Dilediğiniz zaman servisimize ulaşabilirsiniz. Beko marka split klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri de sunuyoruz.

Beko elektrik süpürgenizin onarımı için Kozyatağı Beko servisi şubemiz aynı gün içinde geliyor. Kaliteli ve 1 yıl garantili Beko servis hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Servisimiz tüm süpürge onarımlarını parça değişimlerini 1 sene garantili olarak yapıyor.

Yorum yapın

Call Now ButtonBeko Servisi Çağır
WhatsApp Whatsapp'tan Yaz