beko servisi beko servisi iletisim beko servisi

Pendik Beko Servisi

Sevgili Beko kullanıcıları, arızalı Beko marka beyaz eşya ve klima cihazlarınız için Pendik ilçesi ve civarında teknik servis hizmeti sunuyoruz. Eski yeni tüm modellerin onarımını yapan firmamız sizlere teknik servis hizmeti sunuyor. Bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi sizlere kusursuz bir teknik servis hizmeti vermektedir.

Pendik Beko Servisi, tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak modellerinin onarımını yapıyor. Arızalanan cihazınız için bizi gün içinde arayarak aynı güne servis yazdırabilirsiniz. Bölgenin en gelişmiş teknik servis firmalarından biri olan Pendik Beko Servis sizlere kusursuz ve aciliyetli bir servis hizmeti sunuyor.

Aynı Gün Servis
Yerinde Onarım
1 Yıl Garanti

Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve kusursuz bir tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Pendik beko servis tüm imkanları ile sizlere kusursuz bir tamir hizmeti sunuyor.

Klima alanında ki uzman personelimiz ile Beko marka klimalarınızın tüm işlemlerini yapıyoruz. Klima bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri için şimdi arayın.

Klimanızın yerini mi değiştirmek istiyorsunuz? En ekonomik şekilde de-montaj ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Nakliyeyi biz yapıyoruz.

 

Neden İstanbul Beko Servisi

  • 7/24 ulaşma imkanı - 0216 388 83 88
  • İstanbul Anadolu yakasında Hızlı servis imkanı
  • Garantili onarım/bakım imkanı
  • Haftanın 7 günü çalışarak geciktirmeden teslim..